Aşk Sizce Nasıldır

Aşk kimilerine göre güzel kimilerine göre iyi Aşk Sizce Nasıldır sizlere göre soralım bilelim istedik.

Aşk sizlere sorsak tabiki aşk farklıdır dersiniz.Kimileri aşk güzel heyacan bir ortam ile kurulmus sitedir.

Bazisi kendini kaybeder gidenin pesinde.Sevmekte farklidir herkeste.Kimisi uzaktadir sevdigi hasret cekerek sevmekte.Kimisi yanindadir her saniye gozgoze sevmekte sizlerde yeni aşkları chat siteleri odalarımızda yakalayabilirsiniz.

Aşk aslında yaşayanlar için güzel bir duygudur.Aşk kimimiz kısa yaşar kimimiz güzel bir duygu ile yaşar kimimiz güzel bir sevgi muhtactır.

Askin getirdigi mutluluguda tatmistir insan hayatinda  mutlaka chat odaları .Giderken yasattigi aciyida.Peki vazgecermi insan yasadikca asktan sevgiden..Yasanilan ne olursa olsun. Cekilen ne derece buyuk olursa olsun.

Bende Size kısa bir anımı anlatmak isterim aşk ile ilk tanıştıgım zamanı.

Ortaokul 1 sınıfta bir sevgilim vardı adıda selime idi onunla ilk başlarda tabi güzel bir arkadaslık aşka donuşmustu.Zamanında beni kabul etmeyen yunanistanlı selime göcmen kızı inatım sayesinde eh hadi çıkalım demisti.

Sonunda onunla çıkmaya başlamıştık ve güzel bir sevgili olmustum ortaokul sonuna kadar onunle güzel bir ilişki icinde sevgili olup cıkarken daha sonra babası onu memleketine yunanıstana goturecegi söyleyince iste ozaman dunyam yıkılmıstı bir daha ona ulasamadım ilk aşkı acı yaşamıstım.

Sohbet ederken sizlerde yeni aşklara sohbet odaları sitemizde yakalayabilir arkadaşlık ortamın en iyisi bizim sitemizde görmeye hazırsanız bizlerde hazırız.

YORUMLAR

sohbet chat siteleri Sohbet Odaları chat odası chat odaları sohbet bizimmekan sohbet bursa sohbet