Günümüzde Sohbet

 Artik chat,sohbet,oyun sitelerinin eskisi kadar tutulmadigini Günümüzde Sohbet İmkanları eskisi gibi olmadığı bir aşikar.

Eskiden chat odaları sitelerinde öyle güzel öyle muhabbeti ve sohbeti bol ortamlar olurkidi.Şimdi ise eski siteler hariç yeni açılan siteler ya ilgisizlikten yada kımse olmadığından gelenler boş bir ortam gördüğünden bir daha girmiyorlar.

Günümüzde teknoloji gelişmesi mobil üzerinden sohbet imkanları artık çok yaygın olmuştur.

Söyle bir hatırlamak gerekirse sene 1999 yılında sadece dalnet veya superonline,e kolay net mynet irc girisleri aktifdi.Ozamanlar tabi ne facebok ne whtsap  yoktu.

Farklı kişileri bir çatı altında toplanma ve chat siteleri odalarımızda sizlere ister mobil aplet uygulamamızdan isterseniz yada en güzel dostlukların kuruldugu bu ortamda mobil üzerinden veya tabletlerinizde veya telefonlarınıza sitemizin mobil uygulamasını indirip direk telefonlarınızdan gelmenizi sağlıyoruz.

Biz sitemiz olarak sizlere oyun kanalımızda sadece oyun botumuzun sordugu soruları cevaplayarak eğlenmenizi isterseniz gene muhabbet ve sohbet odalarımızda en iyi imkanlarda  etmenizi sağlayan bir siteyiz.

 

YORUMLAR

Eskidendi oyle guzel sitelerde muhabbet etmek sızın sitenizde guzel

sohbet chat siteleri Sohbet Odaları chat odası chat odaları sohbet bizimmekan sohbet bursa sohbet